Veľkoobchod

Byť jedinečný znamená byť o krok vpredu…

Oliva cukrovinkyVlastníte darčekovú predajňu? Aká je Vaša filozofia? Aké značky predávate? A prečo sa vlastne tak veľa pýtame? Naším cieľom je ponúknuť zákazníkovi vždy to najlepšie. Preto kladieme veľa otázok a pozorne načúvame potrebám všetkých našich klientov. Môžeme tak zodpovedne povedať, že presne vieme, čo Váš obchod potrebuje.

Darčekový obchod, to je príležitosť, ako robiť z bežných dní výnimočné. Ako potešiť človeka a dať mu pocit, že je pre Vás niečo viac. Tento princíp prenáša naša spoločnosť aj do obchodovania. Prečo teda predávať sladkosti, ktoré nájdete v každom supermarkete a ktoré sú také bežné a neatraktívne?

Odlíšte sa

Malý útulný obchodík verzus veľká neosobná hala. Jedinečné kúsky, originály a limitované edície verzus masová produkcia tuctových značiek. Odlíšte sa od veľkých obchodných reťazcov a ponúknite zákazníkovi jedinečný tovar, ktorý inde nekúpi. Ako na to? Nechajte to na nás, zásobíme Vašu darčekovú predajňu exkluzívnymi značkami ako napríklad OLIVA, VANNUCCI, LA COSTRICA CAFFE, ZAINI, NEWTREE, ale aj mnohé ďalšie podľa aktuálnej ponuky.


Lacostaricca ICAM Cioccolatieri Oliva Vannucci Zaini


Buďte exkluzívni

Tak, ako sme aj my. Naša spoločnosť je výhradným dovozcom všetkých vyššie spomenutých značiek. Sortiment z importu zároveň neustále rozširujeme o ďalšie a ďalšie značky, takže sa rozhodne máte na čo tešiť. Každý deň pre Vás objavujeme nové klenoty talianskeho trhu. Všetky dovážané výrobky sú jednotky na talianskom aj európskom trhu a reprezentujú tú najvyššiu kvalitu.

Ostaňte IN

Nudia Vás stále tie isté obaly už niekoľko rokov? Pri bežných výrobkoch zmenu nečakajte. Talianski výrobcovia si však dajú záležať. Garantujeme Vám pravidelnú výmenu obalov jednotlivých výrobkov, získate tak stále ten istý kvalitný tovar v novom a novom obale. A čo náskok pred konkurenciou veľkých obchodných reťazcov? Celkom určite!

Zásobujeme celé Slovensko

mapa-sk