Predajňa a kaviareň

Delikates. Kaviareň, cukráreň a darčeková predajňa v jednom.

Zvolenom každý deň rozvoniava výborná talianska káva. Viete odkiaľ? Predsa od nás, z predajne Delikates.
Maličká kaviareň i cukráreň v jednom má skvelú atmosféru a káva, ktorú hosťom ponúkame, patrí medzi tie najlepšie na talianskom trhu.
Ku kávičke si u nás môžete dať aj vynikajúce zákusky a ak si budete chcieť niečo uchmatnúť aj domov, stačí si vybrať z obrovskej ponuky tých najzaujímavejších delikates z celého sveta.

Delikates kava

Pre maškrtné jazýčky i cukrárov

Ak si radi vyberáte a potrpíte si na to najlepšie, určite vám ulahodia slovenské a zahraničné cukrovinky ako aj iné delikatesy z našej ponuky. Nájdete ich priamo v predajni.
Takisto vám prinášame cukrárske potreby. Ak hľadáte vo Zvolene obchod, kde kúpite poťahové a modelovacie hmoty, farbivá, cukrové figúrky či posypy, zastavte sa u nás.

Darčekové koše, zákusky a torty na objednávku

Chystá sa u vás oslava, svadba alebo sa vám len nechce piecť? Prijímame objednávky na zákusky a torty podľa aktuálnej ponuky nášho dodávateľa. Zastavte sa a príďte si vybrať.
Ak chcete ako darček niečo trvanlivejšie, máme pre vás aj darčekové balenia a koše na rôzne príležitosti – jubilejné, svadobné či detské. Takisto vám radi pripravíme kôš podľa želania na objednávku. Ak sa ponáhľate, vyberte si priamo v predajni hotový darčekový kôš a môžete ísť ihneď blahoželať.
Koše takisto dovážame priamo k zákazníkovi – vo Zvolene, Banskej Bystrici a v okolí je dovoz zadarmo, pri odľahlejších častiach Slovenska s poštovným podľa dohody.

Zastavte sa u nás.
Na kávičku, zákusok či maškrtné nákupy. Nájdete nás vo Zvolene na ulici Hviezdoslavova 34

Naša predajňa