O nás

Delikates. Delikátne kúsky od nás pre Vás.

Ľudia si radi vyberajú to najlepšie na trhu. My nie sme výnimkou. Delikates Vám prináša široký sortiment tých najrôznejších výrobkov, ktoré ulahodia Vášmu oku aj chuťovým pohárikom.

Delikates Zvolen

Pre maškrtné jazýčky aj proti smädu

Poznáte ten pocit, keď máte chuť na sladké? Alebo Vás prepadne neutíchajúci smäd? My Vám s tým pomôžeme. Máme pre Vás najrôznejšie sladkosti, cukríky, čokolády, žuvačky, ale aj nealko nápoje a minerálky. Nič Vám nebude chýbať.

Pre gurmánov aj k sviatku

Pre tých, ktorí si radi vychutnajú šálku kvalitnej kávy či čaju, máme v ponuke kávy a čaje rôznych značiek a druhov. Kávu Vám na požiadanie radi aj zomelieme. Nájdete u nás takisto aj cigary, alkohol, bežne dostupné i drahšie vína, destiláty, ako aj exkluzívne fľaše k okrúhlemu výročiu. Slávi Váš priateľ či príbuzný 40-ku, 50-ku, či 60-ku? Potom máte ideálny darček!

Pre hladných i na oslavu

Ak Vás prepadne hlad a nie ste práve doma, nemusíte čakať na jedlo v reštaurácii. U nás dostanete chutné obložené bagety, ktoré Vás rýchlo zasýtia. A môžete si dať aj dezert! V našej ponuke nájdete zákusky najrôznejších druhov a chutí. Organizujete oslavu? Zájdite k nám a vyberte si,torty na objednávku sú našou špecialitou.

Pre cukrárov a šikovné gazdinky

Ak si torty či zákusky najradšej pečiete sami, dobre Vám poslúžia naše cukrárenské pomôcky. Máme pre Vás ozdobné gulôčky, kvietky, tortové ohňostroje, gély, vyrezávadlá či sviečky na oslavy.

Do daru

Radi Vám pripravíme darčekové koše s tovarom podľa vlastného výberu. Ak potrebujete rýchle riešenie, máme pre Vás aj hotové darčekové koše. Ako pridanú hodnotu Vám ponúkame dovoz na miesto určenia, ktorý máte už v cene.

Na Valentína i na Mikuláša

Sezónne balíčky plné neodolateľných sladkostí. Nájdete ich u nás vždy na Valentína i na Mikuláša, no i na iné sviatky. Urobte radosť svojim najbližším.

Káva doma

Taliani to s kávou vedia. Práve preto Vám prinášame talianske kávovary na domáce použitie, poháňané na plyn.

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete iba u nás. Navštívte Delikates, už teraz sa na Vás tešíme!